Пламен Константинов официално остава до Световното 08.12 | 16:31
Гибона с нов договор до 2018
Старши-треньорът на националния отбор по волейбол Пламен Константинов официално продължи договора си с Българската федерация до Световното първенство през 2018 година, съобщиха от централата.
Това бе чиста формалност, след като още на края на Европейското първенство се заговори, а и самият Константинов потвърди, че няма да има проблем той да остане на поста си, при положение, че и БФВ, и самият той искат да продължат съвместната си работа.
Междувременно ново име ще има в щаба на мъжкия национален отбор по волейбол на България за олимпийската квалификация в Берлин (Германия), която ще се проведе от 5 до 10 януари следващата година.
Помощник на Пламен Константинов става Даниел Пеев, който заема мястото на Георги Петров. Рокадата се налага тъй като досегашният помощник Георги Петров е възпрепятстван да присъства на олимпийската квалификация поради заетост със своя клубен отбор в Саудитска Арабия.
Припомняме, че Даниел Пеев е бивш национал, като се играеше на поста либеро. През изминалия сезон той водеше отбора на Нефтохимик 2010 (Бургас), а за настоящия сезон се завърна в родния си клуб ЦСКА, където е помощник-треньор на Сашо Попов за мъжкия отбор на червените.
Водещи
-
Отстраниха главния прокурор на Международния наказателен съд, поискал ареста на Путин и Нетаняху
Срещу нго тече разследване от 2024 г. за сексуален тормоз спрямо негова служителка
09.06 | 15:30
-
Фон дер Лаен предлага забрана за влизане в ЕС на руснаци, участвали във войната в Украйна
Тази забрана ще влиза в 21-ия санкционен пакет срещу Русия
09.06 | 15:20
-
Нови скандални разкрития за нарушения излязоха от "Баба Алино" ВИДЕО
Откриха незаконни кладенци, захранвали комплекса в местността „Баба Алино“
09.06 | 15:10
Най-четени
-
Тайна държава от ЕС не хареса първата българска възпоменателна монета от 2 евро, блокира я
В социалните мрежи се появиха и други спекулации, че става въпрос за Гърция, Хърватия или...
09.06 | 11:59
-
Емил Пармаков поема временно поста на Георги Кандев
В момента временно изпълняващ длъжността е Емил Пармаков.
09.06 | 10:59
-
Променят временно маршрутите на четири трамвая
Започва ремонт на релсите по бул. „Княгиня Мария Луиза“
09.06 | 09:30
-
СГС: Няма пречки за регистрацията на партия "Прогресивна България"
Адвокат Стефан Вълчев, който представлява “Прогресивна България“, поиска от съда да бъде...
09.06 | 11:15