Александър Симов: Още през 2019 г. ГЕРБ могат да бъдат свалени от власт 16.09 | 20:00

Този протест няма нищо общо с БСП, партията не го е организирала. Аз ще защитя правото на българските граждани да протестират, докато дежурните по любов медии към Борисов, говорят за опит за преврат.
Това каза депутатът от БСП Александър Симов в ефира на предаването "Беновска пита” по Канал 3. Той припомни новини от вчера, в които се говори, че МВР са засекли информация, че се готви преврат и заклейми тези новини като фалшиви. Народният представител попита, защо вътрешното ведомство е пропуснало Ветко и Маринела Арабаджиеви.
"Не е сериозно да коментираме протест от 300 души с цялото ми уважение към тях. Ние превръщаме 200 човека в преврат, защото ГЕРБ са в паника, че искат някой да ги свали", смята Симов.
"Г-н Данаил Кирилов е господар на скуката в парламента. Корнелия Нинова е господар на кошмарите на ГЕРБ", заяви червеният депутат.
"За ГЕРБ всяка атака на БСП е преувеличена, БСП е яростна опозиция, защото нашите избиратели искат това. ГЕРБ и Борисов не са важни, важно е какво ще се промени", добави той
"Когато премиерът се казва Бойко Борисов и когато управлява ГЕРБ - БСП няма как да участва в управлението. Няма как да правим политики, когато името на премиера е Бойко Борисов", категоричен бе социалистът.
"Коалиция между ГЕРБ и БСП е невъзможна. ГЕРБ са влезли в серия от скандали. Най-скандалният месец беше август. Още следващата година ГЕРБ могат да бъдат свалени от власт и то не е от преврати, а от гражданите", коментира Симов.
"Правим всичко възможно да покажем на хората, че има живот и след ГЕРБ", заключи той.
Снимка: Стоп кадър, бТВ
Водещи
-
Мистерия: Учени в спор дали новооткрит обект е комета или извънземен кораб
В края на октомври се очаква да се доближи на 200 милиона километра от Земята
12.08 | 21:00
-
Задочен скандал между ГЕРБ и ПП за закупена противопожарна техника
Искрите тръгнаха след пост във Facebook на депутата Христо Гаджев
12.08 | 20:40
Най-четени
-
Ръст на случаите на COVID-19 у нас през последните дни
Според експертите обаче реалният брой на заразените е по-голям и затова съветват да се правят...
12.08 | 10:59
-
Духовник за параклиса на Седемте рилски езера: Екоактивистите просто си правят пиар, искат някой да ги забележи
На Седемте рилски езера предстои строеж на параклис, посветен на Св. Иван Рилски.
12.08 | 10:45
-
Перничанин опита да заколи куче, но само го рани във врата
26-годишният мъж е задържан, а на животинката предстои операция
12.08 | 13:10
-
Омбудсманът: Лошото досие в ЦКР да отпада при съдебна нищожност на кредита
Това предложи Велислава Делчева на БНБ
12.08 | 14:30