Байрам Байрам: Делян Пеевски ще бъде министър-председател, рано или късно 11.03 | 17:15

От iNews

Най-скоро ДПС-Ново начало ще управлява България. Дали след една, две или четири години, това ще бъде факт, каза за радио Кърджали депутатът от фракцията около Делян Пеевски Байрам Байрам.
От две седмици говорим, че ще подкрепим бюджета, щом се решават проблемите на хората, така коментира той упрека на ДПС-ДПС, че ДПС-Ново начало са се пришили към подкрепата за бюджета на страната, като вид задкулисна игра. И още - заплашено ли е управлението, след последните скандали? С депутата от ДПС-Ново начало Байрам Байрам разговаря Радка Петкова: "Тези, които се самопредлагаха да бъзат в управлението, а бяха част само от едно парламентарно мнозинство, започнаха да говорят други неща. Аз мога да говоря...ние като Движение за права и свободи и като парламентарна група на ДПС-Ново начало какви мерки смятаме да вземем за решаване проблемите на хората".
- Но на какво се дължи това поведение, на каква зависимост?
"Бившите агенги на ДС, които имат по един динозавър в стомаха са огладнели и искат да хапват. Така мога да коментирам алчността на тези представители на сбирщината Алианс за права и свободи. През всичките тези години видяхме, че тези деребеи обичат само да ядат, да лапат и ние това го доказахме и на последните избори с изборните резултати. Видя се, че хората не ги подкрепят /ДПС-ДПС, бел. ред./. Видя се, че хората знаят, че те са много алчни и искат властта само за себе си".
Много къса памет - така коментира депутатът Байрам Байрам упреците от ДПС-ДПС, че те са се пришили към подкрепата за бюджета. Щом се решават проблемите на хората, ние сме тук в НС, за да разрешаваме техните проблеми".
- Лидерът ви Делян Пеевски заяви неколкократно, че ще управлява България, затова ви питам за стабилността на управлението?
"Ами това, което казва нашият лидер е, че съвсем, най-скоро ние ще управляваме, да. Рано или късно ще има парламентарни избори - дали ще бъдат след два, три, месеца дали ще бъдат след 1 година, 2 години или след 4 години. Това ще бъде факт и министър-председател ще бъде господин Делян Пеевски. И ДПС-Ново начало ще бъде в управлението на страната".

Водещи