Манолова: Движението на Татяна Дончева остава с нас 23.05 | 11:29
Вече се разбрахме да има комисия за незаконното подслушване в следващия парламент, обяви още тя
На изборите на 11 юли ще се явим във формата, в който бяхме на изборите на 4 април: "Изправи се.БГ", "Отровното трио" и три партии – "Движение 21" на Татяна Дончева, Движение "България на гражданите" и ЕНП, обяви в "Денят започва с Георги Любенов" по БНТ Мая Манолова.
Тя категорично заяви, че ще бъдат в коалиция с Татяна Дончева и обяви, че днес или утре ще бъде подписно споразумение. От думите й излезе, че всъщност и за момент не е ставало дума движението на Дончева да не е с тях на изборите.
В петък лидерката на БСП Корнелия Нинова заяви, че ще сформира голяма лява коалиция с участието на АБВ на Румен Петков, "Движение 21" на Дончева и гражданската платформа "Нормална България" на Георги Кадиев. Накрая подписа само с Кадиев и Петков.
Нито г-жа Нинова ме е канила в нейната коалиция, нито аз в моята, обяви Манолова на въпрос дали и тя е канена за съюз с БСП.
Тя заяви, че вече партиите се разбрали да има специална комисия, която да разследва незаконното подслушване в следващия парламент. От думите й стана ясно, че договорката била между нея, ИТН и Демократична България.
Водещи
-
Кузман Илиев: Случващото се с „Лукойл“ е погребението на българската демокрация
С това решение, взето за 26 секунди, управляващите се изплюха в лицето на демократичния човек...
11.11 | 21:00
-
Президентът наложи вето на промени в Закона за отбраната
Държавният глава казва в мотивите си, че те могат да задълбочат проблема с недостига на...
11.11 | 20:30
-
Москва ще проведе тестове на ядрено оръжие, ако и другите ядрени сили го направят
Това заяви руският външен министър Сергей Лавров
11.11 | 20:15
Най-четени
-
Авария спря осветлението и в двете тръби на тунел "Големо Бучино"
Подмяна на осветителните тела беше извършена миналата година
11.11 | 13:10