Проданов: Служебното правителство започва да нанася много щети на България 29.01 | 11:39
„Човек, който за власт и постове минава през трупове”. Така депутатът от БСП описа Мая Манолова

Служебното правителство очевидно започва да нанася много щети на България. Това каза в студиото на "Събуди се” депутатът от БСП Христо Проданов като уточни, че БСП е направила всичко възможно за съставянето на редовен кабинет. Народният представител каза още, че парламентарната демокрация е подложена на риск, защото в продължение на 2 години страната се управлява през повечето време от служебни правителства.
Според него опитите на депутатите за съдебна реформа са по-скоро прах в очите на хората. По думите на депутата надали ще се стигне до второ четене на закона, който предвижда по-засилен контрол върху действията на главния прокурор.
Проданов отговори на думите на ресорния служебен министър Крум Зарков, че в парламентарната група на БСП няма борци за съдебна реформа така: "Ние сме били там на ямсто, но с 24 народни представители можем да направим това и нищо повече. Ние правим това, което ни е възможно”.
"Човек, който за власт и постове минава през трупове”. Така депутатът от БСП описа Мая Манолова като подчерта, че тя няма да направи обединение на лявото у нас. По думите му повечето политически субекти, които имат претенции за обединение вляво, са напуснали БСП и са станали причина за разединението на лявото.
Водещи
-
МС предлага по-строги правила и наказания за използването на дронове
Това предвиждат промени в Закона за гражданското въздухоплаване
09.04 | 16:15
-
Георг Георгиев: Искаме поемане на отговорност и извинение за смъртта на Марин Маринов
България осъжда всяко нападение срещу хуманитарни мисии, дипломатически персонал и служители...
09.04 | 16:00
-
Ограничават движението по части от „Тракия” за два дни
09.04 | 15:30
Най-четени
-
Парламентът ще промени съставите на постоянните комисии
Парламентът ще избере и секретари на Петдесет и първото Народно събрание. Предстои и първо...
09.04 | 09:30
-
ПП-ДБ иска: 6 месеца затваряне на заведения за пушене на всякакви цигари, включително електронни
Ето и основнатта част от предложението:
09.04 | 09:59
-
От "Продължаваме Промяната" призоваха шефа на АПИ да си подаде оставката 2
"Призоваваме министъра на регионалното развитие Иван Иванов да освободи незабавно председателя...
09.04 | 09:15
-
Бойко Борисов заяви, че ТОЛ системата е ефективен инструмент, който може да дисциплинира водачите
„Позицията на ГЕРБ е, че ТОЛ системата може да дисциплинира водачите - и скорост, и товари, и...
09.04 | 11:00