Пореден протест за оставката на Сарафов 25.02 | 20:16

От iNews

Десетки хора се събраха пред Съдебната палата в София с искане за оставката на и.ф. главен прокурор Борислав Сарафов. Движението на трамваите в района е спряно, има и засилено полицейско присъствие. 

Присъстващите споделиха:

"Сега основното е най-накрая да си тръгва Сарафов".

"Първо беше бюджетът. После правителството. След това трябва да е Сарафов. Никога няма да стигнем до пълна демокрация. Но не трябва и да спираме".

"Мисля, че е мой дълг като гражданин да бъда тук"

"Смятам, че е редно едни хора да напуснат поста си, след като са доказали, че не са годни за него".

"Сарафов трябва да си ходи. И другите двама също - Бойко и Шиши. За да тръгне държавата нанякъде". 

Водещи

Най-четени