Посрещнаха с рози националките по волейбол 08.07 | 11:40
"Лъвиците" бяха изненадани приятно от Министерството на физическото възпитание и спорта
Състезателките от женския национален отбор по волебол бяха приятно изненадани от министерството на физическото възпитание и спорта при прибирането си в България.
Възпитаничките на треньора Марчело Абонданца бяха посрещнати с рози на аерогара "София" от директора на дирекция "Спорт за високи постижения" Асен Марков.
Българките спечелиха сребърните медали от Европейската лига по волейбол.
Въпреки загубата от Чехия във финалния мач българките си осигуриха право на участие в Гран При през следващия сезон.
Волейболистките спечелиха и три индивидуални приза - Елица Василева бе отличена за най-добър нападател и за най-резултатна състезателка в турнира, а Добрияна Рабаджиева получи награда за най-добър изпълнител на сервиси.
Водещи
-
Първи кадри от новите "Игри на волята", Ивет Лалова съобщи голяма новина
Исторически обрат в регламента
22.06 | 12:59
-
Строги ограничения за водата в Кюстендил
Ограниченията обхващат напояването и поливането на зелени площи, миенето на улици, тротоари,...
22.06 | 12:45
-
В сезона на пожарите: Ето какво съветват експертите за опазването на горите
Американският опит
22.06 | 12:30
-
Египет победи Нова Зеландия с 3:1 и по този начин оглави класирането в група G на Мондиал 2026
Крайният резултат бе оформен от резервата Трезеге в 82-ата минута с глава, като Салах се...
22.06 | 12:15
Най-четени
-
МВР купува климатици с парите за безопасност на пътя
Сметната палата разкри тежки административни пропуски във вътрешното министерство
22.06 | 09:59
-
Спасителите по Черноморието получават между 1300 и 1500 евро за сезонна работа
Според експерта по водно спасяване Иван Георгиев няма основания за притеснение относно...
22.06 | 09:30
-
Времето: Истински летен ден, от 29°C до 34°C
Не са изключени и локални градушки, особено в планинските и предпланинските райони на...
22.06 | 08:00