Продават на търг бельо на английската кралица 06.12 | 18:03
Чифт, забравен преди 40 години в частен самолет
Чифт долно бельо, за което се смята, че е принадлежало на кралица Елизабет Втора, ще бъде продаден на търг в САЩ, пише в. Daily Telegraph.
Дамските пликчета с монограм стават собственост на плейбоя "барон" Йожеф де Бичке Доброни преди повече от 40 години. Той ги получава от свой приятел, който ги намира в частен самолет след пътуване на кралицата до Чили през 1968 г.
След смъртта на 88-годишния Доброни през юни, наследниците му са решили да предложат за продан кралското бельо.
Очаква се долното бельо на Елизабет Втора да бъде продадено за около 9 000 долара на търг, организиран от Hansons Auctioneers and Valuers.
През 2008 г. аукционната къща продаде на същата цена долните гащи на кралица Виктория.
Водещи
-
Рюте към Путин: Владимир, ще се защитим
Генералният секретар с послание към руския лидер
26.06 | 17:59
-
Пазарът на храните у нас се стабилизира, потребителската кошница остава 55€
От края на април индексът на тържищните цени е намалял с около 14 на сто
26.06 | 17:40
-
Заради ниски изкупни цени и липса на пазар земеделци унищожават реколтата си от зеле
Производителите на зеленчуци настояват за спешни мерки
26.06 | 17:20
-
Инфлуенсърът Стоян Колев със закана: Отмъщението е сигурно
Той е под домашен арест, съдът смята, че няма да се укрие
26.06 | 16:59
Най-четени
-
Край на два ремонта по АМ "Тракия", влиза в сила забрана за тирове
Също днес се възстановява движението и между 282-и и 287-и км в област Ямбол.
26.06 | 12:15
-
НЗОК припомня здравните права за лятната почивка
Какво покрива Здравната каса, ако се разболеем на морето
26.06 | 10:59
-
НСИ: Болести на кръвообращението причиняват най-много смъртни случаи
Ръст при новообразуванията
26.06 | 12:45
-
Служители от държавната администрация излизат на протест
Искания за финансово обезпечаване
26.06 | 12:59