Продължава акцията за контрол на паркирането в столицата 01.07 | 10:58

Досега са репатрирани 70 неправилно паркирани автомобила

От Кремена Бедерева

Продължава акцията за контрол на паркирането в столицата, съобщиха от Столичната община.

Съвместната проверка на "Пътна полиция" към СДВР и столичните инспектори започна на 29 юни.

Досега са репатрирани 70 неправилно паркирани автомобила; съставени са 13 акта за установяване на административно нарушение, наложени на място са глоби за 500 лева.

Най-много нарушители на Наредбата за организация на движението на територията на Столична община и ЗДП са били констатирани в Борисовата градина, по бул." България", ул. "Пиротска", ул. "Цар Симеон" и градинката "Св. Никола".

Водещи

Най-четени