Нов спешен център откриват във Видин 19.03 | 09:17
Центърът ще поема пациентите от общопрактикуващите лекари

Нов медицински център за неотложна медицинска помощ работи във Видин, съобщи д-р Владимир Вълчев, директор на РЗОК.
Центърът е разкрит на територията на видинската болница "Света Петка" , но е отделно от здравното заведение юридическо лице.
Този медицински център осигурява кабинет за неотложна медицинска помощ и с него са сключили договори почти всички семейни лекари, работещи на територията на Видинска област, допълни д-р Вълчев, цитиран от БТА.
Той уточни, че всички случаи, които трябва да се поемат от общопрактикуващите лекари през почивните дни и след 20 ч. в делничните ще могат да бъдат обслужени от този кабинет за неотложна медицинска помощ.
В новия медицински център "Света Петка" вече работят четирима специалисти , като в бъдеще броят на лекарите ще се увеличава.
Водещи
-
След земетресенията на Камчатка: Огненият пръстен в Тихия океан се събуди
Това може да убие милиони хора по Земята
31.07 | 20:45
Най-четени
-
"Възраждане" иска парични санкции за спящите депутати
По-строги санкции за редовно отсъствие
31.07 | 10:30
-
Асен Василев: В България за първи път от четири години българите започнаха да обедняват
Това заяви председателят на "Продължаваме промяната" Асен Василев на брифинг в Народното...
31.07 | 11:15
-
Президентът: Средствата за развитие на противопожарна авиация да бъдат насочени не към МВР, а във ВВС
Управляващите най-накрая трябва да вземат решение, заяви той
31.07 | 15:00
-
Димитър Стоянов: Премиерът манипулативно представя данни за пожарогасителната техника
Росен Желязков политизира проблема с липсата на летателна техника за гасене на пожари, заяви...
31.07 | 13:10