Ром на 20 г. е задържан за намушкания поличай в Казанлък 09.10 | 19:15
Това съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Стара Загора

Мъж на 20 години е задържан за нападението с нож над полицай, съобщиха от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Стара Загора.
Полицаят е нападнат този следобед. До момента е установено, че двама полицейски служители са посетили адрес в казанлъшката местност "Казмера" с цел призоваване на лице по досъдебно производство. Мъжът не е установен на адреса си.
По първоначална информация около служителите на Районното управление в Казанлък са се събрали група лица от квартала, а след устна забележка, един от групата е нападнал служителите.
При проведените бързи заградителни мероприятия е задържан извършителят на престъплението - 20-годишен мъж, който е криминално проявен. Извършва се оглед на местопроизшествието. Започнато е досъдебно производство.
Водещи
-
Задържаха трима души за побой на полицай в Благоевград
25.05 | 14:00
-
Невероятен Никола Цолов триумфира в Монте Карло
"Българският лъв" спечели емблематичното състезание от Формула 3
25.05 | 13:20
Най-четени
-
Църковен празник днес: Неделята на Слепия
На 25 май възпоменаваме и третото намиране честната глава на светия пророк, Предтеча и...
25.05 | 09:45
-
Абитуриент почина в линейка, след като припадна пред дискотека в Слънчев бряг
Медицински екип опитал да окаже първа помощ, но тийнейджърът издъхнал на път към болница
25.05 | 11:00