Сватба в Старозагорско завърши с клане и убийство 04.07 | 13:10
Двама са ранени, младоженецът е в арестаа

Сватба в старозагорското село Бяло поле завърши с един убит, двама ранени и младоженец в ареста, съобщиха от полицията в Стара Загора.
Минути преди 22 часа в четвъртък полицейски служители получават сигнал за побой над мъж в селото. На място незабавно е изпратен полицейски екип, който установява, че по-рано вечерта 23-годишен мъж, заедно с негов приятел на 61 години, отишли в дома на приетата от него за жена - 22-годишна в село Бяло поле, за да я вземат. Тогава възникнал скандал между младия мъж и роднините на жената, който прераснал в сбиване.
По данни на разследващите младоженецът е нанесъл прободна рана на близък на булката - 29-годишен мъж, а други двама - на 27 и 53 години, са с порезни рани, предава БГНЕС. На мястото били изпратени медицински екипи. По-тежко раненият починал на път за болницата, а другите двама пострадали са освободени за домашно лечение след оказана първа помощ.
По случая е образувано досъдебно производство под надзора на Окръжна прокуратура - Стара Загора. 23-годишният мъж е задържан за срок до 24 часа.
Водещи
-
Бюджетът е разчетен така, че е почти неизпълним в приходната му част
БНБ може да печати евробанкноти, но първо трябва да се премине през целия процес по приемане...
05.07 | 18:00
-
България е увеличила с 2500% износа на ток
Рекордът е на фона на трудната за енергетиката ни 2024-а година
05.07 | 17:41
-
Спецов: Икономическата обстановка у нас се подобрява
НАП отчита ръст в приходната част, Спецов разкритикува търговците за увеличаването на цените
05.07 | 17:20
-
Димитър Вацов: С държавата Пеевски прави същото, което направи с ДПС
"Борисов и Пеевски държат линия на отворени врати към крайните националисти"
05.07 | 17:00
Най-четени
-
Караджов: Климатиците в немските ни вагони не работят, прозорците не се отварят
Така те стават като пещ, категоричен е министърът
05.07 | 15:00
-
Веселин Стойнев: Нищо не може да ни попречи за приемането на еврото
Кабинетът ще изкара пълен мандат, прогнозира Георги Харизанов
05.07 | 14:00