Шокиращи подробности за кървавата баня в Червен бряг 10.04 | 17:15
Убитата от мъжа си - намушкана шест пъти

Мъж на 57 години е заподозрян за убийство на съпругата си в Червен бряг. Тежкото криминално престъпление е извършено в частен дом, съобщават от пресцентъра на Областната дирекция на МВР в Плевен. Жертвата е на 42 години. След извършване на престъплението мъжът сам е сложил край на живота си в друга къща в града, която той купил преди месеци. Сигналът е постъпил на телефон 112 в 06:57 часа в сряда сутринта.
Двамата живеели заедно от 2002 г. От около 20 години пребивавали в Испания. През 2016 година те сключили граждански брак. Към края на 2023 година жената се завърнала в България, заедно с двете им деца. Тя два пъти подавала молби за развод до Районния съд, които в последствие оттегляла. В началото на 2024 година жертвата подала молба до съда за издаване на заповед за защита от домашно насилие. Малко по-късно тя оттеглила молбата, като издадената заповед за незабавна защита била обезсилена и делото било прекратено, разказва НОВА.
До момента на убийството двамата съпрузи, заедно с двете им деца, живеели в къща, стопанисвана и обитавана от родителите на съпругата. Днес сутринта майката на жертвата намерила тялото ѝ в семейната спалня. При извършения оглед по тялото на убитата са констатирани шест прободни рани – четири в областта на врата, една в областта на мишницата и една в гърба. В същата стая, където е открито тялото на 42-годишната жена, е намерен и нож, с който, според първоначалната версия, се предполага, че е извършено престъплението.
Водещи
-
Николай Банев и съпругата му Евгения спечелиха дело срещу прокуратурата и ще получат обезщетение от 20 хиляди лева
Прокуратурата има право да обжалва решението на Софийския градски съд.
30.05 | 09:12
-
Президентът: Властта отказва да чуе гласа на хората
Страхува се да се допита до народа, заяви Румен Радев относно предложения от него референдум...
29.05 | 20:42
-
Внучката на Людмила Живкова става политик?
Дъщерята на Тошко Славков - хубавата Катерина, завърши преди дни Италианския лицей в Горна баня
29.05 | 20:45
Най-четени
-
Николай Банев и съпругата му Евгения спечелиха дело срещу прокуратурата и ще получат обезщетение от 20 хиляди лева
Прокуратурата има право да обжалва решението на Софийския градски съд.
30.05 | 09:12
-
Днес решават дали Варна ще изтегли дълг за милиони
Сесията ще се излъчва в реално време през YouTube канала на институцията.
29.05 | 10:30
-
Най-сетне! Българският F-16 е летял в първия си полет у нас
В момента се изпълнява процедурата по летателно приемане на машината
29.05 | 13:30