Роби Уилямс на терапия с тестостерон 02.06 | 11:17
Случайно установил, че нивата на хормона на секса при него са като на 100-годишен старец
Звездата Роби Уилямс, който в момента е на турне със събралата се отново банда "Take That”, разкри, че му се налага да си слага инжекции с тестостерон два пъти седмично заради ниски нива на хормона на секса, съобщи gigwise.com.
Пред сп. Esquire Роби сподели, че е бил диагностициран с проблема, след като първоначално посетил лекар в Лос Анджелис, за да си направи хормонална процедура за подмладяване.
"С две думи – отидох да си направя процедура, която прави всички стари приятели в Ел Ей да изглеждат на 40 вместо на 60 години.
Подобрява здравето им, паметта, косата, кожата. Обаче може да ти докара рак. Прецених рисковете и реших да се подложа.
Отидох на лекар в Холивуд, направих си кръвните тестове и като се върнах за резултатите, той ми каза: "Нямаш нужда от тази процедура. Тестостеронът ти е като на 100-годишен старец".
И тогава всичко си дойде на мястото. За мен този ден беше нещо като прозрение."
Уилямс, който миналата година се ожени за американската актриса Айда Фийлд, признава, че секс хормонът е "променил живота" му и че сега се чувства чудесно.
Водещи
-
Откриха тялото на издирваната в Пирин туристка
Малко преди откриването ѝ спасителите намериха невредимо нейното куче
21.06 | 18:01
-
Дончева: За 50 дни ПБ направиха каквото можаха, каквото могат и за каквото имат сили
Това, че руският патриарх благославя войските на своята държава, не го прави човек, който да...
21.06 | 18:00
-
Започнаха преговорите между САЩ и Иран по евентуално споразумение
Те се водят в луксозен хотел в Централна Швейцария, като се пояснява, че става въпрос за...
21.06 | 17:40
-
Мъж на 75 години се е удавил в района на Южния плаж в Китен
Влязъл във водата и му прилошало
21.06 | 17:20
Най-четени
-
Велислав Величков: В ПП не знаем, че се формира ИК за издигане на Гюров за президент
"Никой не е чул какво мисли Андрей Гюров. Бих посъветвал партийните лидери да не участват в...
21.06 | 14:00
-
Иван Василев: Предстои смяна на ръководството на „Информационно обслужване”
Целта е да бъде ускорен темпът и качеството на произвеждане на софтуер за държавните нужди
21.06 | 12:40
-
В ГЕРБ вече виждат Делян Добрев на "Дондуков" 2?
Засега няма официално решение и никой в партията не говори открито за президентска...
21.06 | 16:20