Самоубийство на АМ "Хемус" 16.09 | 15:40
В момента криминалисти от София правят оглед на мястото на падане
Мъжът е скочил от най-високия виадукт на магистрала "Хемус” – "Бебреш". По предварителна информация той е спрял колата си в платното в посока Варна и е скочил от моста. Сигналът за инцидента е подаден в 08:42 часа тази сутрин
В момента криминалисти от София правят оглед на мястото на падане.
Мъжът е роден през 1972 година.
Водещи
-
Политическите реакции след представянето на Бюджет 2026
Той беше обявен днес от финансовия министър и вицепремиер Гълъб Донев
24.06 | 19:00
-
Евродепутатът Емил Радев: Лъжа е, че Олег Невзоров и баща ми са съдружници
Той съобщи, че ще заведе дело срещу депутата от „Продължаваме промяната“ Йордан Терзийски
24.06 | 18:40
-
Гълъб Донев каза какво предвижда Бюджет 2026 (ВИДЕО)
Финансовият министър) подчерта, че в момента бюджетният дефицит е прекомерен и изисква...
24.06 | 17:15
-
Трафикът от изкуствен интелект за първи път надмина човешкия
Около 40% от публикациите във Facebook са дело на автоматизирани ботове
24.06 | 18:00
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15
-
Румен Радев: Американските самолети ще напуснат до края на месеца
Американските военни самолети на летището в София
24.06 | 12:00