Световни медии отразиха сблъсъците в София 17.11 | 21:45
Те публикуваха снимки от безредиците и коментари за мача
Сблъсъците в София на снощния мач бяха отразени и от унгарските медии, които публикуваха снимки от безредиците и коментари за мача, завършил 2:2 след автогол.

Със заглавие "Сблъсъци в София, фенове протестират срещу футболния съюз", агенция Ройтерс отбелязва, че снощният мач ще бъде запомнен с бомбички, факли и водни оръдия на фона на катастрофална квалификация.

Изданието "Inside World Football" пише за "батални сцени в българската столица". А коментарът на агенция "Асошиейтед прес" е "Последната капка, която вбеси феновете".


Авторитетният британски вестник "Independent" коментира, че "Няма друг такъв случай в историята на футбола", а европейското издание "Euractiv" твърди, че от 2005 година футболът в България запада.


Водещи
-
КЗК разреши придобиването на акциите на ПФК Левски
24.06 | 14:45
-
Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
24.06 | 14:30
-
Задържаният за тройното убийство в Угърчин е познавал много добре жертвите
Заподозреният е излязъл от затвора на 12 юни 2026 г., уточни окръжният прокурор на Ловеч
24.06 | 14:20
-
Шишков в НС: Всички в държавата са били замесени с ОПГ-то в Баба Алино
Регионалният министър намекна, че "местната" и "национална олигархия" са покровителствали...
24.06 | 14:10
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15