Бомба рани двама в Истанбул 04.02 | 17:48

Самоделното взривно устройство било поставено в кофа за боклук

От iNews.bg

Бомба избухна днес следобед в Истанбул. Инцидентът се е случил в района "Султанбейли". В резултат на взрива двама души са били ранени, съобщава ТАСС, цитирайки информация на турското електронно издание "Хюриет".

Според предварителните данни става въпрос за самоделно взривно устройство. То е било поставено в контейнер за боклук. В момента районът на взира е отцепен от полицията, която работи на мястото.

Водещи

Най-четени