ВИДЕО+СНИМКИ Несломим народ! Руските ракети избиват цивилни, киевчани са в метрото и пеят 10.10 | 15:00
Докато се крият под земята от бомбите Путин мирните хора на Киев не спират д пеят химна на Украйна, както и други песни за вдигане на духа
Ужасяващи кадри се появиха, след като Русия вероломно атакува цели в Киев, повечето от които цивилни, даже и жилищни сгради. Това принуди стотици хиляди да потърсят убежище в метрото на столицата. Докато се крият под земята от бомбите Путин обаче мирните хора на Киев не спират д пеят химна на Украйна, както и други песни за вдигане на духа.
Иначе сами виждате от снимкови доказателства от последните часове, че много хора са пострадали и се нуждаят от спешна помощ. Има и доста жертви. Най-долу пък ви показваме какво се случва в метрото.
Водещи
-
Тол камерите следят за скоростта в нови 6 отсечки в Русе, Велико Търново и Габрово
Нови участъци в Русенска област
24.10 | 17:57
-
България и Виетнам подписаха осем двустранни споразумения
Киберсигурност и борба с престъпленията
24.10 | 17:20
-
Водният режим в Плевен остава в сила
От РЗИ постъпват доклади, ежеседмично се правят анализи на качеството на водата. Водата е...
24.10 | 16:45
Най-четени
-
Промяна при пенсионирането на военните
Поправката е предложена от Христо Гаджев (ГЕРБ-СДС), Станислав Анастасов ("ДПС-Ново начало"),...
24.10 | 12:15
-
Евродепутатите се съгласиха да спре сезонната смяна на часа
Съветът на ЕС бави решението
24.10 | 13:15