Взривове в Афганистан 13.05 | 14:23
Все още никой не е поел отговорност за нападението
Поне четирима души загинаха след като бунтовници са взривили бомби и са щурмували правителствена сграда в източния град Джалалабад в Афганистан, обявиха от правителството, предаде AFP. "Имаше две експлозии близо до финансовата дирекция на града", заяви говорителят на управителя на провинция Нангархар. Той допълни, че няколко души от нападателите са влезли в сградата.
"Силите за сигурност са в района и преследват и се бият с нападателите", заяви говорителят. Четирима са загиналите и около 20 ранените след сблъсъците и избухването на бомбите, отбелязва още агенция "Фокус". Все още никой не е поел отговорност за нападението.
Водещи
-
ВАС глоби директорката на НДК заради конфликт на интереси
Наказанието е в размер на 5 000 лева
24.06 | 16:15
-
Тимчо Муцунски очаква извинение от България за Мицкоски
Поводът е "публичното оповестяване на дипломатическа нота с информация за членове на...
24.06 | 16:00
-
Силно земетресение в Егейско море
Епицентърът е бил между гръцките острови Карпатос и Касос
24.06 | 15:30
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15