Горбачов в болница от дълго време 06.06 | 17:30
Последният лидер на СССР пише там книгата си
Бившият президент на СССР Михаил Горбачов съобщи, че се намира в болница, където продължава да работи по книгата си.
"Аз съм в болница от дълго време. Но използвам и най-малката възможност с помощта и с участието на приятели, за да работя", каза той пред РИА Новости, предаде Нова ТВ. Горбачов добави, че книгата му скоро ще бъде публикувана.
През март тази година бившият президент на СССР навърши 88 години, припомня БГНЕС.
Водещи
-
Топ астрологът Венета Матева за пълнолунието и ретроградния Меркурий на 30 юни
Ето кои зодии да внимават
28.06 | 12:00
-
Пълна програма по дни и часове до края на Световното по футбол
Груповата фаза приключи, ясни са съперниците и потоците до финала в Ню Йорк на 19 юли
28.06 | 11:40
-
Димитър Манолов: Това е бюджет на инерцията
По-големите сблъсъци ще станат тогава, когато започне да се подготвя Бюджет 2027
28.06 | 11:20
Най-четени
-
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната
Очакват се температури между 32° и 37°, в София - около 32°
28.06 | 09:00
-
Александър Вучич обяви, че подава оставка до седмици
На фона на 36-градусова жега и година и половина масови студентски протести, сръбският...
28.06 | 10:00
-
Калфин: Проектобюджетът отразява развитието на публичните финанси през първата половина на годината
Проблемът е, че сега плащаме цената на няколко години абсолютно безотговорно или некадърно...
28.06 | 09:45