Горкият Виктор Спиреску... 09.01 | 20:55
Уволниха първия румънец, започнал работа на 1 януари в UK
Какво и се очакваше първият румънец, започнал работа във Великобритания на 1 януари бе уволнен за кратко време. Виктор Спиреску е само на тридесет години, но се превърнал в знаменитост, защото давал интервюта за много британски медии.
На летище Лутън той бе посрещнат от множество камери и от двама депутати, които в деня на отпадането на трудовите ограничения за българи и румънци във Великобритания и в останалата част на ЕС очакваха прилив на имигранти, предаде Медиафакс.
Твърди се, че Спиреску е бил уволнен от автомивката, където бе нает, защото често говорел по телефона, най-вече с журналисти.
Таблоидите пишат, че румънецът бил признат за виновен за нападение над бившата му приятелка през юни 2011 г. и му е била наложена глоба. Девойката разказала пред журналисти от "Сън" за връзката си с Виктор, като една от причините за раздялата им бил фактът, че той не можел да си намери работа, допълва БТА.
Водещи
-
Хампарцумян: Ленин е предупредил, че държава, в която полицаите взимат повече от учителите, е полицейска
Външните банки ще ни дадат кредит, но един ден купонът ще свърши и идва сметката, може да се...
18.11 | 21:00
-
За всеки трети проверен воден обект по Черноморието има нарушения
Най-засегнати са Св. Влас, Елените, Лозенец, Царево, Слънчев бряг и Варна
18.11 | 20:30
-
Алибегов: Ще обжалваме новите такси на Столична община
По думите му бюджетът, разглеждан в парламентарните комисии, предвижда редица утежнения за...
18.11 | 20:16
Най-четени
-
Предупреждение за ураганен вятър в Царево
Бурният вятър през нощта събори дърво и временно затвори пътя между селата Ясна поляна и Ново...
18.11 | 09:30