Ким Чен Ун и дъщеря му наблюдаваха демонстрация на военновъздушните сили на страната 01.12 | 13:11
Това не е първият път, в който дъщерята на вожда е забелязвана да носи скъпи дрехи и маркови аксесоари.

Севернокорейският лидер Ким Чен Ун и дъщеря му наблюдаваха демонстрация на военновъздушните сили на страната. В Северна Корея е бил отбелязан Денят на летците, а събитието се е провело в неизвестен град.
На снимките, разпространени от правителството се виждат баща и дъщеря облечени изцяло в кожени дрехи - Ким е в черно, а дъщеря му, чието име се смята, че е Ким Джу-ае, е с вишнев кожен шлифер. Световни медии веднага обърнаха внимание и на факта, че тя носи луксозни очила от марката Gucci.
Това не е първият път, в който дъщерята на вожда е забелязвана да носи скъпи дрехи и маркови аксесоари.
Резолюция 1718 на Съвета за сигурност на ООН забранява износа на луксозни стоки за Северна Корея, но явно това не пречи на елита на Пхенян да се сдобива с такива артикули.
Северна Корея издава пощенска марка с дъщерята на Ким Чен Ун
Ким Чен Ун често е забелязван да носи носи швейцарски часовник IWC Schaffhausen, а съпругата му Ри Сол Джу е фен на чантите на Dior.
Тъй като точната дата на раждането на севернокорейските лидери се пази в тайна, предполага се, че Ким Джу е родена около 2012-2013 година и е на възраст между 9 и 11 години. Мнозина световни анализатори смятат, че именно тя е готвена за следващ управник на Северна Корея.
Смята се, че Ким Чен Ун има по-голям син, роден през 2010 г., и по-малко дете с неизвестен пол, родено през 2017 г.
Ким Джу-ае често придружава баща си в различни ангажименти, много от които и военни.
От разпространените снимки става ясно, че двамата са били силно аплодирани от севернокрейски военни, след което са били и на армейски концерт.
Водещи
-
АПИ: Продължават ремонтите на АМ „Хемус“. Шофирайте внимателно!
Дейностите ще продължат от 18 до 20 юни в няколко участъка
17.06 | 17:59
-
Отложиха делото срещу Димо Алексиев
Защитата на актьора иска експертиза на записите от боди камерите на полицаите, заради съмнения...
17.06 | 17:20
-
„Галъп“: Ако изборите са следващата неделя, ГЕРБ е първа сила, следват ги „ДПС-Ново начало“
Второто място в проучването се заема от "ДПС–Ново начало" - с изразена подкрепа от 15,7%.
17.06 | 16:59
Най-четени
-
Шокиращи кадри от българска ферма, част от най-голямото световно разследване на индустриалното отглеждане на кокошки в клетки
Призив към институциите за действие
17.06 | 10:59
-
Арестуваха българи, заключили 11-месечното си бебе на тераса в Солун и заспали
Родителите на 11-месечното бебе – български граждани – са били арестувани
17.06 | 11:57
-
Внимание, родители: Лекари алармират за нова опасност сред децата - „текст нек” синдром
Диана е на 17 години. Зависимостта ѝ към мобилния телефон я нарежда сред подрастващите,...
17.06 | 11:30