Кмет от Словения побесня: Това не са бежанци, а дивашки орди! 21.10 | 21:23
„Бутат жените и децата отпред“, алармира градоначалникът на Завърч Миран Вук

Бежанци бяха хората от Босна, които бяха благодарни и на най-малките неща, които получаваха от нас. Тези, са просто една дива орда, които се чувстват длъжни да унищожават и замърсяват каквото им попадне. С тези думи кметът на словенския град Завърч Миран Вук коментира нашествието на емигранти в общината.
Местните се оплакват, че бягайки от пораженията в собствените държави новодошлите емигранти нанасят огромни поражения на градовете, през които минават. Словенският Завърч не е изключение.
"Какви бежанци!? Тук става въпрос за диви и неконтролируеми орди, които бутат жените и децата отпред", беснее кметът.
Вук обясни, че емигрантите не са пожалили голяма част от инфраструктурата по стадиона в общината, а не скри и че хигиената им е под всякаква критика: "Там, където седяха, пикаеха. Там, където спаха, отиваха по голяма нужда".
По думите му сега никой не иска да почисти стадиона. Дори и срещу 100 евро на ден, хората не искат да върнат предишния облик на града.
Водещи
-
Гъбари изкарват една пенсия за 2 дни
Проблемът обаче е, че тези доходи са непостоянни, тъй като се изкарват за кратко само през...
16.06 | 17:40
-
Израелският премиер Бенямин Нетаняху заяви, че страната му е близо до победа в конфронтацията с Иран
Нетаняху допълни, че израелската авиация в момента контролира небето над Техеран и призова...
16.06 | 17:20
-
Софийска прокуратура обвини мъж, блъскал главата на приятелката си в пода 2
Образувано досъдебно производство
16.06 | 16:59
-
От "Български пощи" с важна новина за пратките
При промяна на ситуацията, информация ще бъде публикувана на сайта на "Български пощи“.
16.06 | 16:30
Най-четени
-
Алгафари към Радев: Безсмислените туристически пътувания, на гърба на социално слабите, са разхищение
Кампанията си има цена азЬЦДФЖГХЙКП683241 ?.МНБЖЦЬ
16.06 | 12:15
-
Черешите и ябълките със сериозен ценови скок
Цената на лимоните спада до 3,08 лева за килограм. Цената на черешите расте от 8 лева до 8,90...
16.06 | 14:00
-
Част от лекарствата започнаха да пристигат при нас с нови, естествено по-високи цени
Какво предстои?
16.06 | 12:45
-
Локализирано е замърсяване с дизелово гориво в морето край Бургас
Резултатите от проведените изпитвания са изпратени в Басейнова дирекция „Черноморски район“ за...
16.06 | 11:04