Математичка на съд за сексуален терор върху малолетен ученик 04.07 | 16:35
Кешия Шоу се възползвала сексуално от момчето повече от година
Срещу американка – учителка на шестокласници, е заведено дело за сексуално малтретиране на дете, след като няколко пъти правила секс с 12 годишен ученик, съобщава Elite.
Кешия Шоу, майка на две деца, е имала постоянни сексуални контакти с ученик от класа, на който преподавала от април 2007 до декември 2008.
За провинението на 32-годишната преподавателка по математика обаче се разбрало едва миналия май, след като вече 17-годишният ученик се изповядал пред свещеник.
Момчето споделило и пред своята майка за опасната близост с неговата учителка.
Интимните срещи между Кешия Шоу и детето се провеждали след края на учебните дни, когато преподавателката трябвало да го подготвя за важен тест в училище.
Според обвинителния акт, Шоу първоначално заставала пред ученика без никакво бельо. Когато забелязала, че погледът му се спира върху интимните ѝ части, го попитала дали гледката го възбужда.
Впоследствие палавата учителка завела момчето в друга стая, където осъществили полов контакт, а после го заплашила да не издава на никого за случилото се между тях.
Седмица по-късно, двамата отново имали полов контакт. През юли учителката закарала детето в неговия дом, където правили секс в спалнята на майката му, докато тя била на работа.
След като завършило шести клас, момчето се преместило в друго училище.
То се видяло със своята учителка, чак когато вече било в 8 клас при посещение на старото училище, за да се види със свой приятел. Същия ден Шоу и момчето, чието име не се споменава, отново правили секс в нейната класна стая.
При последния им сексуален контакт, учителката дори дала 80 долара на момчето.
Обвинението срещу Кешия Шоу е повдигнато на 26 юни, а делото е насрочено за 10 юли.
Говорител на училището споделя, че когато научили за повдигнатото обвинение, учителката моментално била "пусната" в неплатен отпуск.
iNews припомня, че това не е първият случай, в който учителка се възползва сексуално от свой ученик. Преди време 43-годишната преподавателка Рената Юрас беше осъдена на 22 месеца затвор условно, след като забременя от 13-годишен ученик.
Водещи
-
Слави: Може да прецените кой е крив и кой е прав
Председателят на "Има такъв народ" обясни в социалните мрежи защо според него трябва да се...
22.01 | 20:45
-
Ивет Лалова е уличена в употреба на допинг
Пробата ѝ от Рио 2016 е тествана повторно, открито е забранено вещество
22.01 | 20:30
-
Почина бившият конституционен съдия и зам.-председател на парламента Анастас Анастасов
Председателят на НС Рая Назарян изрази съболезнованията си до семейството и близките на...
22.01 | 20:15
Най-четени
-
Нейнски: Никой не допуска, че Тръмп е поканил Радев в лично качество в Съвета за мир
Тя беше категорична, че България вече е в „клуба на богатите държави“ и трябва да има...
22.01 | 09:59
-
Радев: Благодаря на всички, подкрепили усилията ни да защитаваме държавността
Съдът насрочи за петък заседание по този въпрос, като очакванията са и окончателното решение...
22.01 | 09:45
-
Екшън сцени и скандал белязаха Държавното първенство по борба: Реферка удари борец
Намеси се и майка му
22.01 | 13:50
-
Премиерата на шестия сезон на сериала "Под прикритие" ще е през есента
Шестият сезон на един от най-емблематичните родни сериали ще се завърне отново в ефира на БНТ...
22.01 | 12:00