Опразниха и метростанция в Лондон 31.08 | 14:10

Евакуацията се е наложила заради съмнителен пакет

От iNews.bg

Една от станциите на лондонското метро беше евакуирана, след като на нея беше открит съмнителен пакет, пише британският в. "Индипендънт".

Според транспортните власти в британската столица полицейски кордони са поставени на мястото, а пътниците са предупредени да очакват забавяния на транспорта.

Снимки в социалните мрежи показват и засилено полицейско присъствие по улиците около станцията.

Водещи

Най-четени