От немай къде! Астралийска домакиня "глътна" отровна змия с прахосмукака (ВИДЕО) 16.05 | 12:15
Домакиня от Куинсланд, Австралия, засмукала отровна змия с прахосмукачката си, написа във Facebook Дрю Годфри, местен змиеукротител от Hervey Bay Snake Catchers.
Той разказва, че уплашена жена му се обадила, твърдейки, че е уловила влечугото по такъв необичаен начин. Той обяснил, че змиите са защитен вид и е незаконно и жестоко да се третират така.
Когато Годфри пристигнал, намерил в кофата за боклук новородена кафява демансия - малко опасен за хората вид, но все пак отровен местен ендемит. Тази змия често се бърка с изключително опасната ориенталска кафява змия.
Жената се оправдала, че е била ухапвана три пъти от такава аспида и всеки път това можело да се сравни с ужилване от пчела. Годфри пуснал невредимата змия в близкия храст, съчувствайки на страданието ѝ, предаде БГНЕС.
Водещи
-
Разследват смъртта на 61-годишен мъж в Перник
Сигнал за починалия, открит в двора на имота си, е подаден от брат му на 6 декември
08.12 | 14:45
-
С 1 лев се е увеличила потребителската кошница за седмица
Това показват данните на едро от Комисията за стокови борси и тържища
08.12 | 14:30
-
Земетресение от 4,9 по Рихтер разлюля Югозападна Турция
Това е третият по-голям трус в окръг Анталия днес
08.12 | 14:20
Най-четени
-
“НЕ на омразата!” - членове и активисти на ДПС, в защита на демокрацията, сигурността и стабилността на България
"Това е нашият отговор на тези, които са безотговорни към бъдещето на хората, за да осъществят...
08.12 | 10:15
-
Къде може да си купите елхичка за Коледа?
Югоизточното горско предприятие пусна в продажба 800 дръвчета
08.12 | 12:00
-
Кметът на столичния „Люлин“ на спешна среща в общината заради кризата с боклука 3
Резултатите от разговорите в Столична община ще бъдат обявени по-късно днес
08.12 | 10:27
-
Депутатите стартират процедурата по шестия вот на недоверие срещу кабинета
Конституционна процедура
08.12 | 08:31