Путин: Русия ще атакува терористите в Сирия докрай 26.02 | 19:25
И да има примирие, Москва ще продължи въздушните удари срещу ислямистите
Руският президент Владимир Путин обяви, че ще продължи военновъздушните атаки срещу групировките "Ислямска държава", "Джебхат ан Нусра" и другите терористични организации в Сирия, "дори и след като примирието в страната влезе в сила", съобщи AFP.
"Искам да подчертая отново, че "Ислямска държава", "Джебхат ан Нусра" и другите терористични групи, които са признати за такива от Съвета за сигурност на ООН, не са включени в споразумението за примирие. Решителната борба срещу тях, без съмнение, ще продължи", категоричен бе руският държавен глава.
Путин призна, че мирният процес в Сирия ще бъде сложен, но няма други алтернативи за разрешаване на конфликта в страната.
"Напълно разбираме и вземаме предвид, че мирният процес ще е сложен и дори противоречив, но няма друг изход", отсече руският президент.
Водещи
-
Кузман Илиев: Цената на нефта ще расте
Светът влиза в турбулентни времена, смята икономистът
06.01 | 19:00
-
Орбан: Европейският съюз ще се разпадне сам поради хаос в ръководството
Унгария няма да предостави финансова подкрепа на Украйна
06.01 | 18:40
-
Токът за бизнеса поскъпва с близо 10%
При средна цена от 140,70 евро (без ДДС) за мегаватчас e търгувана днес електроенергията на...
06.01 | 18:00
Най-четени
-
БАН наложи официални правила за изписването на новата национална валута
Край на „еврата“ в официалната реч
06.01 | 10:59
-
Една платформа, всички услуги: НОИ улеснява достъпа до обезщетения и пенсии
Всички съществуващи до момента отделни справочни електронни услуги са интегрирани в...
06.01 | 12:00
-
Румен Радев: Връчвам първия мандат възможно най-скоро
Натиск за промени в Изборния кодекс
06.01 | 12:45