Скандал! Франсоа Оланд гони жена си 20.01 | 16:59
Френският президент слага край на връзката си с Валери Трейвельор
Има опасност първата дама на Франция Валери Трейвельор да остане бездомна, ако президентът Франсоа Оланд избере да остане с любовницата си – актрисата Жюли Гайе.
Трейвельор прекара близо 10 дни в болница, след като научи за любовната афера на мъжа си. След изписването тя се прибра в Елисейския дворец, но Оланд я помолил да се изнесе по-скоро. Френският държавен глава имал нужда от време, за да разбере сам за себе си с коя дама иска да остане, пише Mirror.
Самата Трейвельор все още била в шок от разкритията за любовната история, която съществува от повече от две години между Оланд и 41-годишната актриса.
Сега обаче първата дама има още един повод за притеснение. Освен без съпруг, тя може да остане и без дом. Ако френският държавен глава избере да остане с Жюли Гайе, Валери Трейвельор ще се наложи да напусне апартамента в Париж, който е собственост на Франсоа Оланд.
В същото време, ако връзката ѝ с Оланд приключи, тя ще трябва да напусне и офиса си в Елисейския дворец, както и да се прости с титлата "Първа дама".
Според приятели 49-годишната Трейвельор е нестабилна. Тя се колебае между двете крайности депресия и гняв.
Съвсем скоро Франсоа Оланд трябва да обяви публично решението за жената в своя личен живот. Това трябва да стане преди посещението му в САЩ през февруари, където ще се срещне с американския си колега Барак Обама и съпругата му Мишел.
Водещи
-
Бургас: 500 евро глоба за всеки, който скача от Моста
Скачането е много опасно, тъй като на дъното има подводни скали и железа и може да стане...
13.07 | 09:45
-
Вижте кои български имена празнуват на 13 юли
Православната църква почита паметта на Свети архангел Гавриил
13.07 | 09:30
-
Над 20 държави вече ограничават достъпа до социални медии за деца
Къде вече са в сила ограничения?
13.07 | 09:15
Най-четени
-
Слънце над Западна България, дъждове в Източна и Централна
Максималните температури ще бъдат между 26° и 31°, в София - около 26°
13.07 | 08:00
-
Вижте кои български имена празнуват на 13 юли
Православната църква почита паметта на Свети архангел Гавриил
13.07 | 09:30
-
Над 20 държави вече ограничават достъпа до социални медии за деца
Къде вече са в сила ограничения?
13.07 | 09:15