Специална изненада за малката Самара, която беше обидена заради цвета на кожата си (ВИДЕО) 24.06 | 14:05
След обидата към 3-годиношното тъмнокожо момиченце, принцесата Елза я изненада

След като жена в Австралия обиди 3-годишната Самара, дете на семейство смесен брак, че не може да се облича като любимата си принцеса от детския филм "Замръзналото кралство", защото е "черна", Disney веднага реагира. Акт на доброта от най-магическото място на Земята.
Малката Самараиска да се облече с рокля от любимия й филм "Замръзналото кралство" и майка й изпълнява желанието.
Отивайки там обаче възрастна жена бързо разстройва малката принцеса.
"Защо си облечена с тази рокля, след като си черна, а Елза от "замръзналото кралство" е руса"?
Меган Хоуп, служителка на Disney била възмутена, когато чула за расовата дискриминация, която била проявена към невръстно дете.
Така 20-годишната г-ца Хоуп се преоблече като принцеса Елза и изпрати прочувствено съобщение до Самара: "Здравей Самара, аз съм принцеса Елза и искам да ти пожелая прекрасно лято и страхотни моменти! Ти си прекрасно малко момиченце! Но най-важното, което искам да ти кажа е - винаги бъди себе си и да не ти пука!".
Водещи
-
С въвеждане на цифровото евро ЕЦБ цели да постигне обезценяване на огромните задължения на правтелства
По-голямата част от държавите в еврозоната и в Европейския съюз не спазват правилата за...
22.05 | 10:00
-
При нападение в САЩ: Двама служители на израелското посолство са застреляни
Стрелбата е била пред Еврейския музей във Вашингтон
22.05 | 09:45
-
Ново проучване: Сладоледът и шоколадът помагат при отслабване
Понякога е полезно да се поддадеш на апетита си
22.05 | 09:30
Най-четени
-
Проливни дъждове и градушки в следобедните часове
Mаксималните температури ще са между 24-27°С в цялата страна
22.05 | 08:00
-
Тръмп с луксозен самолет като дар от Катар
Самолетът е оценяван на около 400 милиона долара
22.05 | 08:45