Съветничка на Тръмп хваната в непристойни пози в Овалния кабинет 28.02 | 15:46
Имиджмейкърката Келиан Конуей отново стана прицел на недоволство в мрежите

Снимки на съветничка на Доналд Тръмп в доста непринудена поза на дивана в Овалния кабинет на Белия дом породи полемика в социалните мрежи, предаде Франс прес. На снимките, направени от фотограф на Франс прес, Келиан Конуей е седнала върху краката си на дивана, без да си свали обувките. През това време президентът позира за официална снимка с директори на училища и университети, в които по традиция преобладават цветнокожите.
В даден момент Конуей е със събрани крака върху дивана и държи в скута си мобилен телефон. На друга снимка тя седи с леко разтворени колене и се взира в телефона си, а на трета снимка се накланя на дивана, за да заснеме президента и гостите му с мобилния си телефон.
BEHNA: Liberal Snowflakes On Twitter Freak Out Over Kellyanne Conway’s Feet On WH Couch https://t.co/SelBVnNDuv pic.twitter.com/PQnfudiQVn
— DonaldTrumpNews (@NewssTrump) February 28, 2017
В Туитър мнозина се възмутиха от непринуденото поведение на съветничката на Тръмп и от това, че тя не показва уважение към институцията, в която се намира, нито към президента на САЩ.
Според студент от Йейлския университет поведението на съветничката се вписва в липсата на респект, която проявяват мнозина от екипа на Тръмп. Други коментират, че поведението на Конуей е израз на пълно неуважение към най-престижните афроамерикански преподаватели, които са били по това време в Белия дом.
Предишната издънка на Конуей, която предизвика изблик на остри критики в мрежите, бе когато в интервю призова американците да купуват продуктите от модната линия на президентската щерка Иванка Тръмп.
Съветничката също така измисли и понятието "алтернативни факти" и допусна голяма грешка, когато в началото на февруари говори за "клане в американски град", каквото изобщо не е имало. Нищо чудно пак Конуей да стои и зад президентския гаф, породил недоумение и недоволство в Швеция, когато Тръмп заяви, че и там е имало терористична атака.
Водещи
-
„Уолстрийт джърнъл“: Пентагонът блокира използването на далекобойни ракети от Украйна срещу Русия
Това ограничава способността на Киев да използва тези оръжия в защита срещу инвазията на...
24.08 | 18:00
-
Жертва и ранени при експлозия в магазин за играчки в Москва
Евакуирани са хората от околните ресторанти и кино
24.08 | 17:20
-
Затварят пътя за Гърция през Златоград за 20 дни
Заради ремонт от гръцка страна коли ще се пропускат само в неделя и нощем
24.08 | 17:00
Най-четени
-
След преследване и катастрофа в курортното с. Лозенец: Задържаха бус, пълен с мигранти
Шофьорът избяга, издирват го
24.08 | 09:45
-
Лагард: Чуждестранните работници дадоха тласък на икономиката на еврозоната
БВП в Германия щеше бъде с около 6% по-нисък през 2019 г. без , посочи шефката на ЕЦБ
24.08 | 11:00
-
Огромни опашки на „Капитан Андреево” за влизане в България
Основна част от пътникопотока са от т. нар. гастарбайтери, пътуващи от Турция към страните от...
24.08 | 10:00
-
Средната пенсия надхвърли 1000 лв., но 40% от пенсионерите вземат минималната
Това сочат данните на НСИ
24.08 | 12:00