Слабаците от Берое просят пари от държавата 28.12 | 12:45
Искат да купуват нови играчи
Минимум четирима нови са в плановете за зимна селекция на Берое. Както е известно, зелените се спонсорират с държавни пари. Старозагорци търсят усилено вратар за конкурент на Благой Макенджиев, а фаворит за поста е юношата на Левски Ивайло Василев, разбра "Тема Спорт".
Бившият страж на Монтана е свободен агент, след като наскоро разтрогна с клуба. Старши треньорът на заралии Ферарио Спасов познава отлично качествата на Василев, на когото бе треньор на стадион "Огоста" първо в Б група, а после и в елита.
Към Макенджиев пък има сериозен интерес от чужбина. Той е желан от испанските втородивизионни Луго и Хетафе, както и от френския Анже. Затова Феро държи на всяка цена да привлече нов вратар. Поне двама нападатели също се очаква да подсилят заралии през паузата, като почти сигурно те ще са от чужбина. На Спасов вече са били предложени четирима играчи, които той гледал на записи. "Зелено-белите" се надяват да привлекат и дясно крило. Опция за този пост е футболист от турския пазар.
Още можете да прочетете на страницата Sporta.bg.
Водещи
-
Гласуват окончателно новите бюджети за здраве и пенсии
Народното събрание одобрява ключови финансови рамки на второ четене
22.07 | 09:30
-
Борисов след нотата от Иран: Йотова да свика КСНС
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов и други представители на партията с нови критики към...
22.07 | 09:15
-
Имен ден празнуват Магдалена, Миглена и хиляди българи
Почитаме първата вестителка на Възкресението Мария Магдалена
22.07 | 08:49
Най-четени
-
Студен фронт носи интензивни валежи и градушки в Източна България
Стабилизиране в края на седмицата
22.07 | 08:34
-
Имен ден празнуват Магдалена, Миглена и хиляди българи
Почитаме първата вестителка на Възкресението Мария Магдалена
22.07 | 08:49
-
Борисов след нотата от Иран: Йотова да свика КСНС
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов и други представители на партията с нови критики към...
22.07 | 09:15