12-годишно момиченце падна в шахта в София 24.06 | 20:30

Детето е с охлузвания на крака и в лумбалната област

От iNews

12-годишно момиче падна в шахта в района на комплекс "Червено знаме" в София. Сигналът за инцидента е подаден малко преди 18 часа, след което на място незабавно са изпратени екипи на полицията, пожарната и Спешна помощ.

Детето е играело с други деца, когато е пропаднало в шахтата. Падането е било от височина около 5-6 метра. В съоръжението не е имало вода.

По информация на Спешна помощ за NOVA медицинският екип установил на място охлузвания на крака и в лумбалната област. 

Водещи

Най-четени