45 снегорини чистят софийските улици 26.11 | 09:25
Те вече са обработени със соли против замръзване и снегът е избутан
Софийските улици, по които се движи масовият градски транспорт, са обработени със соли против замръзване и снежната маса е избутана, съобщиха от пресцентъра на Столична община.
В момента 45 машини са на терен и продължават работа по обработване на улиците. Градският транспорт се движи нормално за зимни условия.
Столичният кмет Йорданка Фандъкова посети оперативния център на Центъра за градска мобилност в 06.40 часа на бул. "Тодор Александров”, за да провери работата му.
Водещи
-
Тимчо Муцунски очаква извинение от България за Мицкоски
Поводът е "публичното оповестяване на дипломатическа нота с информация за членове на...
24.06 | 16:00
-
Силно земетресение в Егейско море
Епицентърът е бил между гръцките острови Карпатос и Касос
24.06 | 15:30
-
Тир премаза лека кола край с. Зимница: Две деца и възрастен мъж загинаха
Други трима ранени са настанени в болницата в Ямбол
24.06 | 15:20
Най-четени
-
Полицаите получават двойно по-високи пенсии
Как държавата финансира високите доходи в сигурността
24.06 | 09:45
-
"Биг Брадър" в София: Суперкамери ще следят за десетки нарушения на пътя
Какво представляват новите устройства?
24.06 | 11:00
-
Делян Добрев официално е вън от политиката и парламента
От своя страна Бойко Борисов подчерта, че партията не се разделя с Добрев, а става дума за...
24.06 | 11:15