45 снегорини чистят софийските улици 26.11 | 09:25

Те вече са обработени със соли против замръзване и снегът е избутан

От Кремена Бедерева

Софийските улици, по които се движи масовият градски транспорт, са обработени със соли против замръзване и снежната маса е избутана, съобщиха от пресцентъра на Столична община.

В момента 45 машини са на терен и продължават работа по обработване на улиците. Градският транспорт се движи нормално за зимни условия.

Столичният кмет Йорданка Фандъкова посети оперативния център на Центъра за градска мобилност в 06.40 часа на бул. "Тодор Александров”, за да провери работата му.

Водещи

Най-четени