Арести след обир на куриер в София 05.02 | 12:19
Нападателите са на 16 и на 17 години
Трима души са задържани от полицията, след като нападнаха и обраха куриер на спедиторска фирма в София .По случая тече досъдебно производство.
От столичната полиция съобщиха, че вчера около обед куриер на спедиторска фирма е бил нападнат от двама мъже, които със сила са му отнели пратка на голяма стойност.
Нападателите, които са на 16 и на 17 години, са задържани на място, а малко по-късно 22-годишен техен съучастник е арестуван в непосредствена близост.
Същата вечер полицаите са задържали и четвърти, чиято роля в престъпната група е била да продава отнетите вещи.
Предстои в рамките на образуваното досъдебно производство да бъде установена съпричастността на задържаните и към други подобни престъпления.
Разследването продължава.
Водещи
-
Финансов хороскоп за всички зодии през юли
Ето какви парични постъпления или загуби може да очаква всяка зодия
29.06 | 17:45
-
Календар на магитните бури за юли 2026 г.
29.06 | 17:30
Най-четени
-
Исторически концерт на култовата банда "Форинър" в София
29.06 | 15:00
-
Кашъмов: Безпрецедентно цял архив за борба с корупцията тотално изчезна
Той може да е в нечии частни ръце и да се използва с цел принуда и изнудване, допуска юристът
29.06 | 14:40