Без метро по линия 3 през уикенда 05.11 | 09:45
Очаква се нормалният трафик по линията да бъде възстановен в понеделник сутрин.
Тази събота и неделя столичани ще трябва да се въоръжат с търпение – линия 3 на софийското метро няма да се движи, съобщиха от Столичната община.
"За пътниците ще бъде осигурен заместващ автобус М3," уточняват от общината.
Автобусите ще се движат по маршрута на метрото и ще спират само на автобусните и тролейбусни спирки в района на метростанциите, за да се осигури бърза връзка между кварталите.
Очаква се нормалният трафик по линията да бъде възстановен в понеделник сутрин.
Водещи
-
МВР купува климатици с парите за безопасност на пътя
Сметната палата разкри тежки административни пропуски във вътрешното министерство
22.06 | 09:59
-
Спасителите по Черноморието получават между 1300 и 1500 евро за сезонна работа
Според експерта по водно спасяване Иван Георгиев няма основания за притеснение относно...
22.06 | 09:30
-
Надпреварата за ректор на СУ продължава с ново представяне
Кандидатурата на проф. Райновски е издигната от Факултетния съвет на Физическия факултет.
22.06 | 09:30
Най-четени
-
Времето: Истински летен ден, от 29°C до 34°C
Не са изключени и локални градушки, особено в планинските и предпланинските райони на...
22.06 | 08:00
-
Днес в православния календар се почита свети мъченик Евсевий, епископ на Самосата
Свети Евсевий е бил видна личност от IV век и епископ на Самосата
22.06 | 09:15
-
Спасителите по Черноморието получават между 1300 и 1500 евро за сезонна работа
Според експерта по водно спасяване Иван Георгиев няма основания за притеснение относно...
22.06 | 09:30