Инфаркт покоси мъж на столичен тротоар 20.11 | 15:13

Починалият е на видима възраст 60-65 години

От Андриян Георгиев

Мъж почина на тротоара на столичната ул. "Оборище”. Човекът е на видима възраст 60-65 години. 

Най-вероятната причина за смъртта на мъжа е инфаркт, съобщиха за iNews от МВР. 

Трагедията се е разиграла в района между преките "Васил Друмев” и "Ангел Кънчев”.

Тялото му седеше на тротоара доста време, покрито с найлони.

По информация на хора, работещи в района, мъжът е живеел в блока, в близост до който е починал.

Водещи

Най-четени