Кола на НСО се удари челно в София 23.09 | 19:50
Инцидентът е станал в четвъртък около 17.15 часа на кръстовището на бул. „Васил Левски“ и ул. „Йосиф В. Гурко“
Кола на НСО катастрофира в центъра на София, съобщават от Службата. Инцидентът е станал в четвъртък около 17.15 часа на кръстовището на бул. "Васил Левски" и ул. "Йосиф В. Гурко" в столицата.
Автомобилът на НСО, движещ се по ул. "Йосиф В. Гурко" в посока към Националния стадион "Васил Левски", е засечен от друг водач, който предприема ляв завой по бул. "Васил Левски", като отнема предимството на водача на охранителната служба.
Двата автомобила се удрят челно. Няма тежко пострадали, нанесени са материални щети. Автомобилът на НСО не е ползвал специален режим на движение и не е превозвал охранявано лице.
Водещи
-
„Ергенът: Марс и Венера“ – историите на един мъж и една жена в търсене на любовта
Кастингът за мъже и жени е отворен
23.06 | 10:45
-
Трима обвиняеми от групата на „Калашниците“ искат по-леки мерки
Защитите им обжалваха първоначалните им задържания, а днес магистратите решават дали да...
23.06 | 10:30
-
Пясъчни герои оживяват в Бургас: Очакват ви Пес Патрул, Roblox, Мистър Бийн и още любими герои от филми и видеоигри
С много въображение, талант и хиляди тонове пясък творците ще вдъхнат живот на темата „Пясъчни...
23.06 | 10:15
Най-четени
-
Гръмотевични бури и градушки връхлитат Западна България
В Русе термометрите достигат тридесет и четири градуса
23.06 | 08:36
-
Православният свят прекланя глава пред паметта на Света мъченица Агрипина Римска
Смелост пред лицето на изтезанията
23.06 | 08:45
-
Двама чужденци са починали в Слънчев бряг в понеделник следобед 2
Тепърва ще се установява каква е точната причина за смъртта и имало ли е употреба на алкохол и...
23.06 | 09:30
-
АПИ започва ремонти на ключови пътища и променя движението на АМ „Тракия“ и в Пловдивско
Строителните работи трябва да приключат до 31 август.
23.06 | 09:10