Ремонтират девет подлеза в София 06.02 | 10:43
240 хил. лева са предвидени за възстановяване на настилките, възстановяване на осветлението и поставяне на видеонаблюдение

Столичната община подготвя ремонта на девет подлеза в София, съобщи за БТА заместник-кметът Любомир Христов. Предвидените средства за ремонт на пешеходните съоръжения са общо 240 000 лева, допълни той.
Предвидено е да бъдат ремонтирани четири подлеза по бул. "Цариградско шосе", на други четири подлеза - по бул."Ботевградско шосе", както и на пешеходния подлез в кв."Захарна фабрика". Подлезът там е в лошо състояние, а е най-пряката пешеходна връзка на живеещите в район "Илинден" със сградата на районната администрация.
Христов поясни, че предвидените ремонти са за възстановяване на настилките, ремонта на осветлението и поставянето на видеонаблюдение, там където това е възможно.
Водещи
-
Времето през май: От 2 до 33 градуса
В по-голямата част от страната средно месечната сума на валежите ще бъде около нормата
30.04 | 21:00
-
След размяната на реплики между Борисов и Радев: МО призна - има проблем с 1 от системите на F-16
Командирът на ВВС Николай Русев обаче уточни, че това не означава, че самолетът е счупен
30.04 | 20:15
Най-четени
-
Зоните за почасово платено паркиране в София няма да работят на 1 май
На 2 май, 3 май и 5 май 2025 г. зоните за почасово платено паркиране ще работят нормално.
30.04 | 11:15
-
Балабанов: Не се казвам Асен Василев и не съм правил глупав План за възстановяване и устойчивост, заради който се чудим как да наредим бюджета
Балабанов е категоричен, че за да се свърши цялата планирана работа на правителството - трябва...
30.04 | 09:59
-
Борисов е разпоредил "ликвидиране" на "Браво Пловдив" от властта в града под тепетата
Това заяви лидерът на ГЕРБ
30.04 | 15:10