Спират водата в центъра на София 15.05 | 07:17

Причината е подмяна на спирателен кран

От Ивайло Ачев

Днес, 15 май, във връзка с подмяна на спирателен кран на бул. "Княгиня Мария Луиза”, се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 18:00 часа на клиентите на "Софийска вода”, живеещи  на бул. "Княгиня Мария Луиза”, от ул. "Кирил и Методий” до ул. "Екзарх Йосиф” и ул. "Георг Вашингтон”

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска, разположена на кръстовището на ул. "Кирил и Методий” и бул. "Княгиня Мария Луиза”, съобщават от дружеството.

Засегнатите от прекъсването на водата могат да получат повече информация от на телефон 0700 12121.

Водещи

Най-четени