TV7: Левски остана без треньор 12.04 | 00:45
Официалното становище на "сините" се очаква утре по обед

Слабата игра на Левски през пролетния дял от шампионата доведе до тежко решение на "Герена" и от тази вечер "сините" вече няма да бъдат водени от Илиан Илиев, съобщи късно тази вечер TV7.
Според източници на телевизията, тази вечер е имало среща на високо равнище, като вчерашното равенство на 26-кратните шампиони е преляло чашата и столичани са решили да се разделят с Илиев, от когото се очакваше да върне шампионската титла във витрината на 99-годишния клуб.
Нов треньор няма да бъде търсен, тъй като Левски ще бъде воден от дясната ръка на Илев Николай Митов до края на сезона, а негови помощници ще бъдат Елин Топузаков и Мариян Христов.
Новината няма официално потвърждение до момента от клуба, но утре ще има преконференция преди съботния мач на Левски с Локомотив София, на която ще бъдат оповестени промените. Очаква се тя да е с начален час 12:30 часа.
Реакцията на ръководството обаче е странна, след като Тонев беше категоричен, че до края на сезона Илиан Илиев ще води отбора независимо от резултатите. Това стана след равенството с Монтана, което предизвика бившият наставник на Берое да подаде оставка, която обаче не беше приета.
Слабите изяви на "сините", предполаганите скандали в съблекалнята и реакцията на феновете вероятно са променили мнението на "сините" ръководители и утре уволнението на Илиан Илиев ще стане факт.
Въпреки слабите резултати обаче Левски все още е втори в класирането на 2 точки от лидера Лудогорец, а "сините" стигнаха и полуфинал за Купата на България за първи път от 2009 година насам.
26-кратните шампиони обаче имат едва две победи в първенството след подновяването - над Черноморец и Берое.
Водещи
-
Протести в цялата страна за запазване на лева ОБЗОР
31.05 | 18:00
-
Подробен месечен хороскоп за всички зодии през юни
Вижте какво ви очаква през следващия месец
31.05 | 17:40
-
В София се проведе протестно шествие срещу насилието над деца
"Да бъдем нетърпими към проявите на насилие, да бъдем подкрепящи към децата-насилници, които...
31.05 | 17:20
Най-четени
-
Рядка екзотична змия откриха в центъра на Варна
Влечугото е уловено и предадено в спасителния център на варненския зоопарк
31.05 | 13:40
-
Бойко Борисов: Цените ще бъдат и в евро, и в лева
Всеки, опитал да спекулира - ще бъде санкциониран, предупреди лидерът на ГЕРБ
31.05 | 13:00
-
Протести в цялата страна за запазване на лева ОБЗОР
31.05 | 18:00
-
Радев: Протестите и проучванията показват, че хората държат думата им да бъде чута
Президентът поздрави протестиращите с искане референдум за еврото и за запазване на българския...
31.05 | 12:20