АЕЛ обвини Ивайло Петев в саботаж и го заплаши със съд 20.11 | 11:06
Договорът на двукратния шампион на България с Лудогорец бе прекратен едностранно от АЕЛ след скандал

Доскорошният работодател на Ивайло Петев - кипърския АЕЛ (Лимасол) си позволи да отправи грозни обвинения към българския специалист, кйто за малко не им донесе титлата през миналия сезон.
Шефовете на тима от Лимасол заявиха, че Петев се е опитал да саботира назначаването на заместника си на поста Христакис Христофору.
От АЕЛ се мотивират с изказване на българина на последната му пресконференция като треньор на клуба, в което той каза, че би се върнал в Кипър, но никога не би водил върлия градски съперник Аполон.
Тези невинни на пръв поглед думи на Петев, обаче, са станали повод босовете на АЕЛ да заподозрат българина, че подлива вода на наследника си и настройва феновете срещу него, защото Аполон е един от бившите отбори на Христофору.
От АЕЛ дори се заканиха да стигнат и до съда, ако се наложи. Явно раздялата на Ивайло Петев и кипърския клуб няма да е никак лека и ше се проточи още до окончателния си завършек, след като специалистът възнамерява да съди отбора за дължими суми в размер на над 400 000 евро.
Договорът на двукратния шампион на България с Лудогорец бе прекратен едностранно от АЕЛ след скандал, а името на младия тактик вече е спрягано за заместник на Любослав Пенев начело на националния отбор, както и за Левски, но на този етап шансовете той да поеме България изглеждат по-големи.
Водещи
-
Meteo Bulgaria: За нищо на света НЕ ПАЛЕТЕ ОГЪН!
Междувременно от "Зелени Балкани" преброиха изгорели 32 бели щъркела и 6 костенурки.
08.08 | 17:59
-
НЗОК започна беседи за здравните права в домовете за възрастни хора
На тях специалисти ще обясняват какви са здравноосигурителните права на живеещите в тях, а...
08.08 | 17:40
-
Няма точен график за доставката на изтребителите F-16 за България
Планирането на полетите от САЩ до България на нашите самолети F-16 Block 70 е сложен и...
08.08 | 17:20
-
Бойко Димитров: Екипът на Васил Терзиев не се е разпаднал
"Още в началото на мандата в Столична община бяхме наясно, че ще сме в много трудна ситуация и...
08.08 | 16:59
Най-четени
-
От днес, 8 август, цените на стоките и услугите в България трябва да са представени в две валути – и в лева, и в евро
Етикетите трябва да показват с еднакъв шрифт двете цени, но няма изискване коя да е водеща –...
08.08 | 09:59
-
Европа е застрашена от нов смъртоносен наркотик в пъти по-силен от хероина и фентанила
Пред бТВ Стефан Бакалов, началник на отдел "Борба с наркотрафика" в Агенция Митници, заяви, че...
08.08 | 12:59
-
Константин Динчев се присъединява към екипа от водещи в bTV Новините
Телевизионният журналист Константин Динчев се присъединява към утвърдения екип от водещи в...
08.08 | 13:30