Андрей Гълъбинов с нов гол в Италия 14.05 | 09:13

Националът вече има 14 попадения в Серия Б този сезон

От iNews

Българският нападател на Авелино Андрей Гълъбинов се разписа за пореден път в в италианската Серия Б.

Националът бе точен за равенството 3:3 като домакин срещу Трапани в двубой от 39-ия кръг на първенството. Гълъбинов се разписа за 2:1 в 45-та минута със своя 14-ти гол за сезона.

Другите два гола за Авелино вкара Касталдо (1 и 67-а минути). За гостите от Трапани се разписаха Манкузо (два гола) и Абате.

Отборът на Авелино се намира на 10-то място в класирането като изостава с една точка от зоната на плейофите за промоция в Серия Б. До края на шампионата остават още пет кръга.

Отборът на Палермо вече си осигури промоция в Серия Б като е недостижим на върха в класирнаето.

Националът Андрей Гълъбинов бе извикан и от Любослав Пенев запредстоящата контрола на националите срещу Канада на 23 май.

Видео с гола на Гълъбинов може да видите в Sporta.bg.