Ариен Робен призна, че обмисля напускане на Байерн Мюнхен 30.04 | 19:55
Холандецът все още не е решил дали иска да подпише нов договор с баварския гранд

Холандското крило на Байерн Мюнхен - Ариен Робен намекна, че може да напусне тима през лятото. Футболистът отложи подписването на нов договор с баварците, защото обмисля други оферти.
Холандският нападател заяви за списание "Кикер", че в последно време са се случили прекалено много отрицателни неща. Според слуховете, Робен е взел решение да напусне баварския гранд, след като се сби с Франк Рибери на почивката в мача от полуфиналите на Шампионската лига срещу Реал Мадрид.
"Нещата не са приятни, не са и позитивни. Трябва да премисля ситуацията много внимателно", каза Робен.
"Франк знаеше, че не трябва да прави това. Тези неща не са позитивни. Ето защо трябва да преосмисля всичко," добави Робен.
Робен също така бе разочарован, че остана няколко пъти на пейката и тогава бе наречен 'егоист' от почетния президент Франц Бекенбауер. Холандецът има договор с Байерн до лятото на 2013 година. По-рано тази година Робен обяви, че продължаването на контракта му с две години е формалност.
"Чувствам се като у дома си... но много неща играят роля при едно удължаване. Затова трябва да помислиш добре преди да вземеш решение. Има и други възможности пред мен, но това е нормално, когато се състезаваш за топ клуб. Хората знаят какво можеш," каза още Робен.
Водещи
-
България към РСМ: Консенсусът в ЕС е непроменим, време е за изпълнение на ангажиментите
България изразява нарастваща загриженост относно продължаващото неизпълнение от страна на...
02.09 | 17:59
-
Инцидентът с трамвай: Щетите са за 50 000 лв., ще санкционират ватмана
По думите му не е редно ватманът да слиза да си купува кафе, но това е честа практика.
02.09 | 17:40
-
Реджеп Ердоган: Путин и Зеленски все още не са готови за лидерска среща
Загриженост за ситуацията в Газа
02.09 | 17:20
-
Здравните власти в Румъния регистрират съществено нарастване на случаите на COVID-19
Националният институт за обществено здраве съобщи, че през седмицата 18-24 август са били...
02.09 | 16:45
Най-четени
-
Южнокорейският рапър и певец Psy е арестуван
47-годишният музикант поднесе извинение след ареста си по подозрение в незаконно придобиване...
02.09 | 10:30
-
НОИ превежда майчински и болнични
Ще бъдат захранени и сметките на хората с временна нетрудоспособност /в болнични/
02.09 | 11:59
-
Терзиев: Ще изискам спешни мерки за гарантиране на безопасността на градския транспорт
"Гражданите трябва да се движат спокойно и с доверие, че системата работи за тяхната...
02.09 | 11:15
-
Министър Вълчев предлага учебният ден да започва по-късно
Предизвикателства с двусменното обучение
02.09 | 14:00