Арсенал остава начело във Висшата лига 06.10 | 20:40
"Топчиите" завършиха наравно при гостуването си на У.Б.А.

Арсенал пропусна отлична възможност да оглави еднолично върха в Премиър лийг, след като възпитаниците на Арсена Венгер стигнаха само до 1:1 в гостуването си на Уест Бромич Албиън в последен двубой от 7-ия кръг на първенството.
Домакините шокираха своя съперник в 40', като поведоха с гол на Якуб, но през втората част Уилшър успя да изравни в 62', не и без помощта на рикошета в защитник на Албиън. Това бе и първият гол на англичанин за Арсенал срещу този съперник от 2002 година насам.
Освен това за първи път "артилеристите" губят точки, откакто Месут Йозил играе в отбора. За Купата на Лигата двата отбора отново стигнаха до равен, но тогава лондончани играха с резерви и юноши.
УБА от своя страна записа 4 точки в последните си два мача, които бяха срещу шампиона Манчестър Юнайтед, както и днешния съперник, който е сред основните претенденти за короната.
"Топчиите" все пак се намърдаха на 1-о място, но имат еднакъв брой точки с Ливърпул - по 16. Челси е трети с две по-малко, колкото има и приятната изненада Саутхямптън. УБА пък окупира 12-о място с 9-точки.
Водещи
-
Сняг и закъсали коли на „Петрохан”
АПИ апелира шофьорите да тръгват с автомобили, готови за зимни условия
06.04 | 13:20
-
Станислав Балабанов скочи на АПИ: Шефът ѝ да си подаде оставката!
Депутатът от ИТН коментира и митата, наложени от Тръмп
06.04 | 13:00
-
Нечакано: Миналото се завръща при тези зодии през април
06.04 | 12:40
-
Колко ще ни излезе великденската трапеза тази година?
06.04 | 12:20
Най-четени
-
Стартира подписка за оставката на директора на АПИ
06.04 | 10:00
-
От началото на войната: Над 1200 украинци живеят в Добрич
Днес повечето бежанци са се адаптирали към живота у нас
06.04 | 10:20