Байерн отново се изгаври с Барса, Юве видя сметката на душманите на Лудогорец (РЕЗУЛТАТИ В ШЛ) 15.09 | 08:15

Байерн Мюнхен отново унизи жестоко Барселона, побеждавайки ги с 3:0 като гост. Баварците се позабавляваха с каталунците насред дома им "Ноу Камп" в най-интересния мач в първите мачове от груповата фаза на Шампионската лига. Така 1 година по-късно Барса пак сърба попарата на Байерн, макар не и с 8 инкасирани попадения.

Томас Мюлер в 33-та минута откри, а в 56-та минута Роберт Левандовски удвои, а отново той в 85-та оформи крайния резултат.

Шампионът от миналия сезон Челси започна с измъчен успех 1:0 срещу Зенит у дома, а единственото попадение вкара Ромелу Лукаку в 69-та минута.

Ювентус стартира групите с убедителна победа с 3:0 като гост на Малмьо, който изхвърли Лудогорец. В 23-та минута Алекс Сандро откри, а Дибала в 45-та от дузпа покачи на 2:0, крайният резултат оформи Алваро Мората в последните секунди на първата част.

Носителят на Лига Европа Виляреал направи зрелищно 2:2 с Аталанта у дома. Фройлер откри за италианците в 6-та минута, но Тригерос в 39-та изравни. В 73-та Данжума изведе Виляреал напред в резултата, но Госенс изравни, а след това Коклен от Виляреал беше изгонен след втори жълт картон.