Байерн смачка Вердер, Неделев поигра за Майнц 26.04 | 18:42

Баварският колос обърна "музикантите" на своя "Алианц Арена"

Шампионът на Германия Байерн загря за предстоящия си реванш с Реал Мадрид във вторник, постигайки разгромен успех с 5:2 над Вердер в среща от 32-ия кръг на Бундеслигата.

На почивката резултатът на "Алианц Арена" изненадващо бе 1:2 в полза на Вердер, но през вторите 45 минути баварците натиснаха газта и стигнаха до пълен обрат в двубоя.

Мачът в Мюнхен започна с минута мълчание в памет на бившия треньор на Барселона Тито Виланова, който вчера почина от рак.

Подробности и видео от срещата между Байерн и Вердер можете да видите в Sporta.bg.

Междувременно българският национал Тодор Неделев записа втори мач в германската Първа Бундеслига, макар и влизайки за броени минути преди домакинската победа с 2:0 над Нюрнберг в среща от 32-ия кръг.

Бившият футболист на Ботев се появи в игра в 90', заменяйки на терена японеца Шинджи Оказаки.

Така левичарят записа втория си двубой в немския елит до момента, след като в края на март той записа официалния си дебют при загубата с 1:3 от Айнтрахт Брауншвайг. Тогава националът влезе в игра петнадесет минути преди края.