Балонът "Монако" на път да се спука? 16.08 | 18:20
Монегаските са поставили Радамел Фалкао в трансферната листа, твърди испанският "Марка"
Балонът на Монако е на път да се спука, а голямата звезда на монегаските Радамел Фалкао е поставен в трансферната листа на клуба.
С подобна информация гръмна днес мадридският ежедневник "Марка", който съобщава за сериозни проблеми на руския собственик на Монако Дмитрий Риболовлев.
Според испанския ежедневник, Риболовлев се е оказал в деликатна ситуация, свързана с твърде сериозните разходи, които си е навлякъл с бомбастичната селекция на клуба през лятото. Освен с Фалкао, Монако подписа още с имена като Жоао Моутиньо, Хамес Родригес, Рикардо Карвальо и Ерик Абидал.
Освен, че въпросните звезди получават колосални заплати в Княжеството, техните възнаграждения не се облагат и с данъци, което още повече натоварва бюджета на френския клуб. Според "Марка", руският милиардер губи твърде много пари, за да си позволи подобен лукс и в бъдеще.
Мадридското издание посочва, че Фалкао вече е поставен в трансферната листа на монегаските, а неговият агент Жорже Мендеш вече е запознал някои от европейските топ клубове със ситуацията.
Смята се, че клубове Реал Мадрид, Манчестър Юнайтед и Челси вече са наострили уши, имайки предвид, че Тигъра бе в полезрението им и преди трансфера си в Монако.
Водещи
-
ЕЦБ: Обществената подкрепа за еврото в България остава сравнително ниска
В доклад на финансовата институция се посочва, че България е влязла в еврозоната с висока...
15.01 | 21:00
-
ЕК одобри националния план за отбрана на България
Одобрението проправя пътя за първата вълна от евтини дългосрочни заеми
15.01 | 20:45
-
Арестуваха сина на Атанас Бобоков с наркотици в Пампорово
Това е вторият сблъсък със закона за Божидар Бобоков в рамките на последните 60 дни
15.01 | 20:30
-
Нова ледена вълна обхваща България
Арктически студ сваля температурите до -12°С, чакат ни сняг и поледици
15.01 | 20:15
Най-четени
-
Божанов: Машините не могат да бъдат манипулирани
Това заяви от кулоарите на парламента Божидар Божанов.
15.01 | 11:15
-
"Величие" поиска връщане на правомощията на президента при служебен кабинет
Битката за "домовата книга"
15.01 | 10:30
-
Наталия Киселова: Избирателите все още предпочитат хартиената бюлетина
Наталия Киселова: БСП ще оттегли предложението за гласуване след активна регистрация
15.01 | 08:45
-
Кристо от Испания, който е почти адаш и копие на Камата, стана любимец на аудиторията
Според самия Христо Стоичков който и да бъде избран, въобще няма да му е лесно да се справи с...
15.01 | 12:15