Балъков се надява на победа в Ловеч 03.07 | 20:47
Треньорът на Литекс не смята нулевото равенство за лош резултат

Треньорът на Литекс Красимир Балъков не смята нулевото равенство с Верис (Кишинев) за негативен резултат и заяви, че се надява на победа на реванша в Ловеч.
"Получи се здрав мач, очаквахме го от самото начало. Играха с нокти и зъби, направиха работата ни трудна. Въпреки че са неизвестно име, играха доста добре и ни затрудниха.
Доволен съм от момчетата, контролирахме играта, но не успяхме да реализираме. Когато се създават положения, в един момент ще се вкарат. Да се надяваме в България да вкараме и да спечелим", заяви Балъков след мача.
"Имаме много млади състезатели и резултатът не е негативен. Не сме фаворити в сблъсъка. Всичко е 50:50. С по-добро чувство бих си тръгнал с победа от Молдова, но и така не е зле. Верис заслужено спечели равенството", добави специалистът.
Водещи
-
Никола Кънов с изключителен успех в Дания и първа гросмайсторска норма
България има нова шахматна звезда
01.04 | 11:15
-
Вашингтон увеличава натиска върху Кремъл за прекратяване на конфликта
Китай настоява за справедлив мир
01.04 | 10:59
-
Очаква се днес ДПС-ДПС да реши дали да оттегли подкрепата си за правителството
Декларацията беше направена след като депутатите на Доган гласуваха против избора на...
01.04 | 10:46
-
От днес вече ще плащаме по-скъпи тол такси по пътищата на страната
Във връзка с недоволството на превозвачите, свързано с увеличението на тол таксите,...
01.04 | 10:30
Най-четени
-
Държавата увеличава социалните помощи от април
По-високи възнаграждения за приемна грижа
01.04 | 09:30
-
Днес от 11 до 11:30 ч. ще бъдат тествани Националната система за ранно предупреждение и оповестяване
Системата BG-ALERT ще разпространи тестово съобщение на територията на цялата страна,...
01.04 | 09:00