Батков дава акции на Левски на феновете 17.12 | 14:29
Решават за Димитър Димитров по-късно днес
Собственикът на Левски Тодор Батков потвърди на общото събрание на клуба днес, че ще се раздели с 15% от акциите, за да ги предостави на привържениците, но само срещу гаранции, че те ще помагат финансово.
Доколкото стана ясно от изявлението на адвоката, той е склонен да се раздели с въпросния дял срещу 1 милион лева годишно, които държи да бъдат гарантирани от феновете. Не е съвсем ясно на този етап дали тръст "Синя България" ще получи всички 15% или те ще бъдат разделени с Националния фенклуб на Левски.
Батков потвърди за пореден път, че лицензът на "сините" е под въпрос, защото трябва да се изплащат неустойки на освободените футболисти.
Спортният директор Георги Иванов и кандидатът за старши треньор Димитър Димитров ще преговарят по-късно днес за вакантния пост, стана ясно след приключване на Общото събрание на акционерите на Левски.
Това ще се случи в присъствието на мажоритарния собственик Тодор Батков. "След като говорим с Херо, ще преценим какво трябва да направим през зимата. Ако той не иска да бъде старши треньор на Левски, ще обсъдим бъдещето на поста със собственика на клуба", заяви Георги Иванов.
Водещи
-
Пожар горя на зеленчуковата борса в Бургас
06.06 | 16:20
-
Румен Христов : Новото правителство предприема колебливи стъпки
Депутатът от парламентарната група на ГЕРБ-СДС смята, че има забавяне в областта на съдебната...
06.06 | 16:00
Най-четени
-
Владислав Горанов: Наследството на ГЕРБ от последните 11 месеца се свежда до Шенген и Еврозоната
Голямото харчене не изключва корупцията, но "голямото харчене за пенсии и заплати няма как да...
06.06 | 10:20
-
Пак слънце до обяд, а после дъждове с гръмотевични бури
На места са възможни и градушки
06.06 | 09:15
-
Гълъб Донев: Няма пари в хазната в момента
Ние имаме 76% разходи за заплати и само 24% за инвестиции, заяви вицепремиерът и министър на...
06.06 | 11:00