Бербо става треньор 28.03 | 14:21
Признанието направи самият той в „Инстаграм“
Димитър Бербатов ще става треньор по футбол. Това разкри самият той в социалните мрежи, след като пусна видео в профила с в "Инстаграм". "Аз съм Димитър Бербатов и нямам търпение да стана треньор", заяви Бербо.
Бившият играч на Манчестър Юнайтед първоначално ще води занимания на млади таланти към проекта "Football Escapes" в Дубай. Бербо ще дава насоки на бъдещи футболни звезди в елитния курорт "JA Jebel Ali Golf Resort" на Великден.
"Football Escapes" се занимава с организацията на футболни уроци за деца на различни места по света, като си партнира с най-добрите хотели и курорти. Тренировките се водят само от бивши футболисти с големи успехи.
Занимания с талантите са провеждали Рио Фърдинанд, Боби Замора, Теди Шерингам, Ейдур Гудьонсен, Емил Хески и Дани Мърфи.
Видео можете да видите на Sporta.bg
Водещи
-
Още 2022 г. Копринков подготвяше проект - бъдеща партия на Радев
"Структурите на БСП ще дойдат при нас, силните сега са при Борисов, но ще дойдат при нас - ми...
28.07 | 17:15
-
Пак свалят тировете от магистралите от петък до неделя
28.07 | 17:00
Най-четени
-
Илиян Василев: Да бъдем сериозни! Иран няма да нападне България! 4
Малко повече гръбнак не би ни навредил.
28.07 | 11:15
-
Мира Добрева отхвърли номинация за вицепрезидент на България
Журналистката избира да продължи досегашната си телевизионна кариера
28.07 | 10:03
-
Умишлен палеж е водещата версия за пожара в дома на открития мъртъв бизнесмен в Банкя
По неофициална информация разлседващите работят по версия за убийство, което се е случило в...
28.07 | 13:20
-
Ивайло Мирчев: Потенциалната покупка или ремонт на полски изтребители МиГ-29 за нуждите на българската армия е безумие
Проблеми с поддръжката
28.07 | 11:45